Skip to main content

Blokeliai tvoroms

Betoniniai blokeliai tvoroms

Prekiaujame itin stilingais ir kokybiškais betoniniais tvorų blokeliais. Šiuo metu tai labai populiarus gaminys mūsų asortimente, pažadame geriausias kainas ir plačią spalvų gamą. Blokeliai labai dera prie naujausių architektūros tendencijų ir dažnai pasirenkamas tvoros komponavimo būdas. Betoninių blokelių universalumas leidžia klientui juos lengvai pritaikyti pagal norimus pageidavimus: gali būti tiek kaip žemas pamatėlis su kolonomis, tiek kaip aukšta dekoratyvinė tvora, kuri suteiks ramybės ir saugumo arba blokeliai naudojami kaip atskiros kolonos. Garantuojame, kad sumontuota šio tipo tvora ar jos elementai, visada derės ir susilies su Jūsų kiemo aplinka.
Gaminius galima rinktis net iš devynių modernių spalvų, tad lengvai juos pritaikysite prie savo išskirtinės namų valdos.

Blokeliai yra tuščiaviduriai ir kokybiškai pagaminti iš mažų akmenukų, betono ir pigmentų masės, paviršius turi lygią faktūrą. Blokelių montavimas yra labai patogus ir greitas, nereikalauja siūlių užpildymo (sunertų blokelių vidus yra armuojamas ir užpilamas betonu).

Susisiekite su artimiausiu vadybininku ir mes mielai Jus pakonsultuosime kaip išsirinkti tinkamiausią blokelių modelį, kaip juos sumontuoti, kaip pritaikyti tinkančią metalinę tvorą ir vartus.

Taip pat galite atvykti apžiūrėti tvorų ekspozicijas gyvai į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Kodas
PF1
aukštis (cm)
20
ilgis (cm)
36
plotis (cm)
36
Kodas
PF3
aukštis (cm)
20
ilgis (cm)
50
plotis (cm)
20
Kodas
DF1
aukštis (cm)
5
ilgis (cm)
36
plotis (cm)
36
Kodas
DF3
aukštis (cm)
5
ilgis (cm)
50
plotis (cm)
20

Mums patikėjo daugiau nei 6000 projektų.

16 Metu patirtis - Metallum Novum
Geros kainos garantija - Metallum Novum
Atlikta daugiau nei 6000 projektu - Metallum Novum
Aplinkos vadybos sistemos reikalavimai ir naudojimo gaires - ISO 14001 - 2015 Metallum Novum