Skip to main content

Pirkimo gidas

Esame Tvorų specialistai jau 16 metų, pasiruošę įgyvendinti visas Jūsų svajones tvoros įrengimo klausimais. Tad nedvejokite ir kreipkitės, esame įsitikinę, kad rasime kelią gražiam bendradarbiavimui ir idėjas paversime kokybiškais gaminiais (daugiau nei 6000 klientų rekomenduoja mus savo draugams, kaimynams ar partneriams).

1

TVOROS MODELIO IŠSIRINKIMAS

Suprantame, kad išsirinkti sau tinkantį tvoros modelį yra gan sudėtingas ir atsakingas darbas, kurį norisi atlikti nepriekaištingai. Jūsų patogumui, esame įsikūrę Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje, kur rasite dideles prekybines aikšteles ir plačiausias Lietuvoje tvorų ekspozicijas (daugiau nei 50 skirtingų tvoros modelių). Mielai kviečiame atvykti ir apžiūrėti visus mūsų gaminamus tvoros modelius gyvai. Be abejo, pasižvalgyti po mūsų tvorų asortimentą galima ir internetiniame puslapyje.

2

KONSULTACIJA

Dažniausiai žmogus savo gyvenime perka ar įrengia tvorą vos vieną ar du kartus, tad suprantama, kad gerai išmanyti šioje srityje yra gan sudėtinga. Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 15 ilgamečių Tvorų specialistų, kurie mielai pasidalins savo sukaupta patirtimi ir išmintimi.

Bendradarbiavimui pradėti, susisiekite su artimiausiu vadybininku ir pateikite mums pirminę informaciją (pasirinktą vieną ar kelis tvoros modelius, informacija gali būti žodinė, pieštinė, architektų ar dizainerių rekomendacijos, nuotraukų pavyzdžiai, kt.), išsakykite savo viziją ir lūkesčius. Mes, pasitelkdami savo ilgametę patirtį, išgryninsime idėją, logiškumą, gamybinį įgyvendinimą, montavimo galimybes, kaštų optimizavimą, atliksime korekcijas ir bendromis jėgomis prieisime prie galutinių sprendimų.

3

SĄMATOS SKAIČIAVIMAS

Po konsultacijos ir galutinių techninių prendimų, suskaičiuosime Jums objekto sąmatą ir ieškosime būdų, kad ši tema būtų priimtina abiems pusėms.

4

SUSITIKIMAS IR OBJEKTO APŽIŪRA

Po sąmatos paskaičiavimo, sekantis žingsnis yra specialisto vizitas Jūsų objekte. Vizito metu specialistas galutinai įvertina visus objekto niuansus, pataria kaip pasirinkti ergonomiškai teisingą, geriausią kainos ir kokybės santykį turintį tvoros variantą ir jos montvimo būdą. Be abejo, vizito metu atliekami ir pirmieji objekto matavimo darbai.

5

BRĖŽINIŲ RENGIMAS

Pasitvirtinus sąmatą ir pasirašius sutartį, darbai pereina mūsų profesionaliems projektuotojams ir braižytojams. Kiekvienam objektui visada darome aikškius ir išplėstinius gamybinius brėžinius, siunčiame Jums, pasitvirtiname ir viskas keliauja į gamybą.

6

GAMYBA IR KOMPLEKTAVIMAS

Po brėžinių pasitvirtinimo, procesas keliauja į mūsų gamybinį cechą, kuriame dirba virš 30 žmonių, todėl lengvai prisitaikome prie bet kokio sudėtingumo objekto. Naudojant šiuolaikines gamybos technologijas, tvoros, vartų ir vartelių gamybos procesas yra ne tik sklandus ir greitas, bet ir leidžia užtikrinti aukščiausio lygio kokybę už kiekvienam klientui prienamą kainą.

7

MONTAVIMO DARBAI

Didžioji dalis mūsų objektų yra parduodami su montavimo darbais, tad sekantis etapas yra pagamintos ir sukomplektuotos produkcijos instaliavimas Jūsų valdose. Mūsų montavimo paslaugų spektras gan platus ir apima tokius darbus, kaip:
– stulpų, vartų bankečių, pamatų betonavimas;
– tvoros skydų, tvoralenčių, skersinių tvirtinimas;
– vartų ir vartelių montavimas;
– vartų automatikos, pasikalbėjimo įrenginių ir praėjimo kontrolių instaliacija.

8

GARANTINIS IR POGARANTINIS LAIKOTARPIS

Kaip ir visos, klientą ir save, gerbiančios įmonės suteikiame parduodamiems gaminiams ir montavimo darbams garantijas, teikiame pilną garantinio ir pogarantinio laikotarpio servisą. Įmonės amžius užtikrina, kad  keikvienu tvoros gedimo ar nelaimingo atsitikimo atveju, turėsite patikimą partnerį, kuris padės Jums išspręsti visas iškilusias problemas.

Sutikite, juk pažintis su Jūsų kiemu prasideda nuo tvoros, tad verta pasirinkti ją atsakingai.

Ačiū, kad lankotės mūsų puslapyje ir tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Turite klausimų?