Skip to main content

Kas mes esame?

Kas mes esame? - Metallum Novum - Tvoru specialistai

Esame tvorų specialistai įsikūrę trijuose didžiausiuose miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Tvorų rinkoje dirbame jau 16 metų, tad drąsiai galime teigti, jog esame tikri tvorų specialistai. Per šį laikotarpį pagaminome ir sumontavome daugiau nei 6000 objektų, kas patvirtina, kad klientai lieka patenkinti ir rekomenduoja mus savo kolegoms ar partneriams.

Jūsų patogumui visuose mūsų padaliniuose įrengtos itin didelės tvorų ekspozicijos, kur neskubėdami ir pasitardami tikrai išsirinksite tinkamiausią tvoros modelį. Parduotuvėse rasite absoliučiai viską, ko reikia tvoroms (nuo kamštelio iki spynos), taip pat vykdome lauko prekybą, kur sandėliuojame didelius serijinių tvorų kiekius.

Mūsų stiprybė ir išskirtinumas, kad didžiąją dalį produkcijos projektuojame ir gaminame patys (gamybiniame ceche dirba virš 40 žmonių), todėl lengvai prisitaikome prie bet kokio objekto. Klientams lengviau apsispręsti esame sukūrę gražias ir kokybiškas tvorų linijas (produktų skiltis „Metalinės tvoros”). Tačiau jei vis dar nerandate patinkančios tvoros, mielai suprojektuojame naują modelį, pasitarsime su Jūsų architektu.

Taip pat prekiaujame ir standartine produkcija (segmentai, ruloninės tvoros, stulpai, įvairūs tvirtinimai, automatikos, spynos), kurią importuojame dideliais kiekiais iš patikimų Europos gamyklų ir galime Jums pasiūlyti žemiausias kainas Lietuvoje.

Pasirinkę mūsų įmonę, Jūs gausite pilną servisą – Gamybą / Produkto pardavimą / Sumontavimo darbus / Garantinę priežiūrą.

Sutikite, juk pažintis su Jūsų kiemu prasideda nuo tvoros, tad verta pasirinkti ją atsakingai.

Ačiū, kad lankotės mūsų puslapyje ir tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Turite klausimų?