Skip to main content

Moderni tvora "MEIDA 20x40"

Moderni tvora "MEIDA 20x40"

Moderni tvora „Meida” yra atitikmuo populiarios tvorosios „Elis 20×20”, tik šiuo atveju yra naudojami didesnio diametro vamzdžiai 40×20 mm, taip išgaunant vizualinį tvoros masyvumą ir prabangos jausmą.

Kartais visas grožis slypi paprastume, kaip ir šio tipo tvoroje. Tankiai suvirinti 40×20 mm vamzdeliai ir puikiai parinkta spalva sudaro nuostabų gaminį ir reginį. Subtilu, paprasta ir tinka net ir prie pačio moderniausio statinio.

Visa Tvoros konstrukcija yra cinkuota, gruntuota ir dar padengta milteliniais dažais pagal RAL spalvų paletę, kas suteikia gaminiui ilgaamžiškumo ir puikią apsaugą nuo korozijos.

Naudojamos medžiagos: horizontalūs vamzdžiai 20×40 mm diametro (visi vamzdeliai viršuje turi ikalamus plastikinius kamštelius), horizontalūs skersiniai 40×20 mm vamzdžiai, kurie galuose turi specialias plasikines detales (tvirtinimui į metalinius ar mūrinius stulpus).

Prie šios tvoros parinksime ir pagaminsime bet kokio išmatavimo vartelius, dvivėrius ar slenkančius vartus, atliksime montavimo darbus.

Dėl papildomos informacijos ar paskaičiavimų susisiekite su artimiausiu vadybininku:

Taip pat galite atvykti apžiūrėti tvorų ekspozicijas gyvai į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Mūsų atlikti darbai

Mums patikėjo daugiau nei 6000 projektų.

16 Metu patirtis - Metallum Novum
Geros kainos garantija - Metallum Novum
Atlikta daugiau nei 6000 projektu - Metallum Novum
Aplinkos vadybos sistemos reikalavimai ir naudojimo gaires - ISO 14001 - 2015 Metallum Novum