Skip to main content

3D segmentinė tvora

3D segmentinė tvora

Kadangi visus tvoros segmentus importuojame patys tiesiai iš didžiausių Europos gamintojų – kainas pasiūlysime žemiausias ir kokybė atitiks visus ES keliamus reikalavimus (asortimente turime įvairius segmentų padengimo tipus: cinkuotus+dažytus, karštai cinkuotus ar tiesiog pagamintus iš cinkuotos vielos). Šiuo metu vykdomos segmentų akcijos:

1230x4 mm – 13,70 Eur/vnt                       1230x5 mm – 19,90 Eur/vnt

1530x4 mm – 16,70 Eur/vnt                       1530x5 mm – 24,40 Eur/vnt

1730x4 mm – 18,60 Eur/vnt                       1730x5 mm – 27,40 Eur/vnt

2030x4 mm – 21,70 Eur/vnt                      2030x5 mm – 31,90 Eur/vnt

KREIPKITĖS DĖL KAINŲ IR PAPILDMŲ NUOLAIDŲ – NUOLAT VYKSTA AKCIJOS IR IŠPARDAVIMAI 

Tvoros segmentai gali būti naudojamas praktiškai visų rūšių teritorijų aptvėrimams. Tai suvirintas 5 arba 4 mm vielos storio tvoros segmentas, kurio ilgis – 2500 mm, aukštis – nuo 1030 iki 2430 mm. Kiekvienas jų, priklausomai nuo aukščio, yra sutvirtintas tam tikru standumo briaunų skaičiumi. Akučių išmatavimai – 50 mm horizontali x 200 mm vertikali.

Tvoros segmentai parduodami dviejų padengimo tipų: karštai cinkuoti arba cinkuoti ir dažyti norima spalva iš RAL spalvų paletės.

Tvoros segmentai gali būti tvirtinamas prie stulpų keturiais būdais:

 – metalinėmis apkabomis;

 – plastmasinėmis kaladėlėmis;

 – nerūdijančio plieno varžtais su nulūžtančiomis veržlėmis;

– specialiais U formos žiedais.

Tvirtinimo elementus ir stulpus rasite kitoje produktų skiltyje.

Dėl papildomos informacijos ar paskaičiavimų susisiekite su artimiausiu vadybininku:

Taip pat galite atvykti apžiūrėti tvorų ekspozicijas gyvai į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

TECHNINIAI PARAMETRAI

STANDUMO BRIAUNŲ KIEKIS PAGAL AUKŠTĮ

PADENGIMAS

Spalvoti 3D tvoros segmentai yra gaminami iš cinkuotos plieninės vielos, vėliau dažomi milteliniu būdu, kaip ir tvoros stulpai, o miltelinio dažymo spalva pasirenkama kliento nuožiūra.

Karštai cinkuoti 3D tvoros segmentai yra gaminami iš juodo plieno vielos, vėliau merkiami į karšto cinko vonią, kur pasidengia cinku ir tampa ypač atsparūs korozijai.

Mūsų tvoros ir stulpai pasižymi dideliu tvirtumu, ilgaamžiškumu ir atsparumu korozijai. Stulpeliai parduodami su PVC dangteliais, kad uždengtų viršutines angas ir apsaugotų nuo vandens patekimo.

SPALVA

Mūsų standartinę miltelinio dažymo spalvų paletę sudaro: RAL 6005 (samanų žalia), RAL 7016 (antracito pilka) ir RAL 8017 (šokolado ruda). Taip pat siūlome ir kitų spalvų pasirinkimą iš RAL paletės. Žemiau pateikiame populiariausių mūsų klientų pasirinktų segmentų spalvų pristatymą.

MONTAVIMAS

Segmentų tvirtinimas prie stulpų yra labai paprastas ir atliekamas naudojant pasirinktinai kelių rūšių tvirtinimo elementus, kurių dėka taip pat galima ir reguliuoti segmentų aukštį .

TVIRTINIMO ELEMENTAI

CINKAVIMAS IR DAŽYMAS MILTELINIU DAŽYMU

APSAUGA NUO KOROZIJOS

iki 15 iki 15 iki 15 iki 15 metų.

KARŠTAS CINKAVIMAS

Tvoros elementai kruopščiai ir keliais etapais valomi ir tada sukuriama apsauginė, antikorozinė danga išlydytu cinku.

Karštas cinkavimas susideda iš tinkamai paruošto elemento panardinimo į išlydytą cinką 450-460 °C temperatūroje, tada susidaro labai stipri tarpmolekulinė Fe-Zn jungtis, apsauganti nuo korozijos iki 50 metų. Šio metodo privalumas – tolygus cinko dangos padengimas net ir sunkiai pasiekiamose vietose (įlinkimuose, grioveliuose). Vidutinis gautos apsauginės dangos storis yra 50 – 70 µm.

PADIDĖJĘS ATSPARUMAS

korozijai temperatūrai cheminiams pažeidimams

CINKAVIMAS + MILTELINIS DAŽYMAS

Atskiri tvoros elementai, anksčiau cinkuoti, dažomi milteliniu būdu individualiai parinkta spalva iš standartinės RAL paletės.

Dažymo procesas susideda iš dažų panaudojimo miltelių pavidalu elektrostatiniu purškimu. Įkrautos dažų dalelės nusėda ant dažomo paviršiaus ir po to džiovinama orkaitėje 200°C temperatūroje, sukuriant korozijai, chemikalams, aukštai temperatūrai ir mechaniniams pažeidimams atsparų lako sluoksnį.

GALERIJA

Mums patikėjo daugiau nei 6000 projektų.

16 Metu patirtis - Metallum Novum
Geros kainos garantija - Metallum Novum
Atlikta daugiau nei 6000 projektu - Metallum Novum
Aplinkos vadybos sistemos reikalavimai ir naudojimo gaires - ISO 14001 - 2015 Metallum Novum