Skip to main content

Išlenkti 3D A tipo tvoros segmentai

Išlenkti 3D A tipo tvoros segmentai

A tipas yra pusapvalis segmentinės tvoros skydas, išlenktas į viršų.
Jis pagamintas iš plieninės vielos, kurios skersmuo yra 4,0 mm, akučių dydis 50 x 200 mm ir priklausomai nuo aukščio, kelios standumo briaunos.

Tokių segmentų montavimui galite rinktis stačiakampius 60×40 mm stulpus arba apvalius D48 mm stulpus (prie apvalių stulpų galima komplektuoti dekoratyvinius metalinius kamštelius su rutuliuku).

Kiekvienas tvoros segmentas ar stulpas turi aukštą antikorozinę apsaugą (cinkuoti ir padengti milteliniais dažais pagal RAL paletę).

Kiekvienam pasirinktam A tipo tvoros segmento aukščiui pritaikysime ir pagaminsime vartus bei vartelius.

A tipo segmentinės tvoros yra skirtos:

  • Privačios valdos;
  • Daugiabučiai namai;
  • Žaidimų aikštelės;
  • Automobilių stovėjimo aikštelės;
  • Instituciniai pastatai;
  • Parkai.

Techninė specifikacija:

  • Akučių išmatavimai: 50 x 200 mm arba 75 x 200 mm.
  • Vielų storiai: Fi 4,0 arba 5,0 mm.
  • Aukštis aukščiausiame taške: nuo H1100 iki H 1700 mm.
  • Segmento plotis: 2500 mm.

Taip pat galite atvykti apžiūrėti tvorų ekspozicijas gyvai į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

APRAŠYMAS

3D A tipo tvoros plokštės tampa vis populiaresnės. Taip yra dėl didelio tokios konstrukcijos stiprumo ir išvaizdos, kurią galima pritaikyti pagal Jūsų pageidavimus.

Rekomenduojame mūsų įmonės išgaubtas skydines tvoras. Dėl kruopštaus apdirbimo ir bėgant metams sukurtų technologijų jie yra išskirtinai atsparūs visiems išorės veiksniams. Jų gamybai naudojami metodai suteikia jiems kelis apsauginius sluoksnius, kurie sumažina tvoros rūdijimo riziką ir išvengia papildomų priežiūros išlaidų, nes tokia tvora nereikalauja jokios priežiūros. 3D A tipo tvoros plokščių montavimas nuosavame sklype – sprendimas daugeliui metų, nepriklausomai nuo oro sąlygų lauke. Patvari konstrukcija užtikrina saugumą ir puikiai apibrėžia Jūsų erdvę. Dėl šios priežasties išgaubtos tvoros plokštės puikiai tinka įvairiose situacijose ir yra naudojamos ne tik privatiems tikslams, bet ir pvz.: viešiesiems pastatams ar žaidimų aikštelėms apsaugoti.

Svarbus plokščių privalumas yra tai, kas pirmiausia patraukia akį – jų spalva ir forma. Jie turi įdomią ir savitą struktūrą, suteikiančią žavesio aplinkai. Subtilūs išgaubimai pabrėžia vietos charakterį ir suteikia reikiamą atmosferą pastatui ir turtui, kurį juosia A tipo skydinės tvoros. Stulpeliai su dekoratyviniu kamuoliu padidina vietos prestižą ir patraukia dėmesį savo subtilumu. Tai geras pasirinkimas žmonėms, norintiems modernaus dizaino, kuris derėtų prie bet kokios šiuolaikinės erdvės. Įdomi idėja, kurią dažnai naudoja tokią tvorą turintys žmonės – papuošti ją vijokliniais augalais. Tam puikiai tinka skydinės tvoros, kurios leidžia išgauti įdomų estetinį efektą, bet ir esant reikalui apsisaugoti nuo praeivių žvilgsnio. Ne mažiau svarbu galutiniam efektui pasiekti ir galimybė pasirinkti tinkamą spalvą iš visos RAL paletės, todėl daug lengviau priderinti plokštes pagal savo pageidavimus.

Raginame susipažinti su mūsų pasiūlymu A tipo tvoros plokštėms.

PADENGIMAS

Spalvoti 3D tvoros segmentai yra gaminami iš cinkuotos plieninės vielos, vėliau dažomi milteliniu būdu, kaip ir tvoros stulpai, o miltelinio dažymo spalva pasirenkama kliento nuožiūra.

Karštai cinkuoti 3D tvoros segmentai yra gaminami iš juodo plieno vielos, vėliau merkiami į karšto cinko vonią, kur pasidengia cinku ir tampa ypač atsparūs korozijai.

Mūsų tvoros ir stulpai pasižymi dideliu tvirtumu, ilgaamžiškumu ir atsparumu korozijai. Stulpeliai parduodami su PVC dangteliais, kad uždengtų viršutines angas ir apsaugotų nuo vandens patekimo.

SPALVA

Mūsų standartinę miltelinio dažymo spalvų paletę sudaro: RAL 6005 (samanų žalia), RAL 7016 (antracito pilka) ir RAL 8017 (šokolado ruda). Taip pat siūlome ir kitų spalvų pasirinkimą iš RAL paletės. Žemiau pateikiame populiariausių mūsų klientų pasirinktų segmentų spalvų pristatymą.

MONTAVIMAS

Segmentų tvirtinimas prie stulpų yra labai paprastas ir atliekamas naudojant pasirinktinai kelių rūšių tvirtinimo elementus, kurių dėka taip pat galima ir reguliuoti segmentų aukštį .

TVIRTINIMO ELEMENTAI

CINKAVIMAS IR DAŽYMAS MILTELINIU DAŽYMU

APSAUGA NUO KOROZIJOS

iki 15 iki 15 iki 15 iki 15 metų.

KARŠTAS CINKAVIMAS

Tvoros elementai kruopščiai ir keliais etapais valomi ir tada sukuriama apsauginė, antikorozinė danga išlydytu cinku.

Karštas cinkavimas susideda iš tinkamai paruošto elemento panardinimo į išlydytą cinką 450-460 °C temperatūroje, tada susidaro labai stipri tarpmolekulinė Fe-Zn jungtis, apsauganti nuo korozijos iki 50 metų. Šio metodo privalumas – tolygus cinko dangos padengimas net ir sunkiai pasiekiamose vietose (įlinkimuose, grioveliuose). Vidutinis gautos apsauginės dangos storis yra 50 – 70 µm.

PADIDĖJĘS ATSPARUMAS

korozijai temperatūrai cheminiams pažeidimams

CINKAVIMAS + MILTELINIS DAŽYMAS

Atskiri tvoros elementai, anksčiau cinkuoti, dažomi milteliniu būdu individualiai parinkta spalva iš standartinės RAL paletės.

Dažymo procesas susideda iš dažų panaudojimo miltelių pavidalu elektrostatiniu purškimu. Įkrautos dažų dalelės nusėda ant dažomo paviršiaus ir po to džiovinama orkaitėje 200°C temperatūroje, sukuriant korozijai, chemikalams, aukštai temperatūrai ir mechaniniams pažeidimams atsparų lako sluoksnį.

GALERIJA

Mums patikėjo daugiau nei 6000 projektų.

16 Metu patirtis - Metallum Novum
Geros kainos garantija - Metallum Novum
Atlikta daugiau nei 6000 projektu - Metallum Novum
Aplinkos vadybos sistemos reikalavimai ir naudojimo gaires - ISO 14001 - 2015 Metallum Novum