Skip to main content

Tvora "Rombas"

Tvora "Rombas"

Tvora Rombas – tai naujovė skardinių tvorų rinkoje. Net dvigubai standesnė ir stipresnė nei įprastos skardinės Žaliuzi tvoros, o kaina beveik nesiskiria, todėl ji viena populiariausių mūsų asortimente.

Rombo tvoralentė pagaminta taip, kad spec. staklėmis susilanksto į vieną uždarą vamzdį (visos kraštinės sudaro uždarą Rombo formos gaminį), todėl išoriškai nesimato tvoralentės vidaus, tvora atrodo masyvi ir prabangi.

Tvoralentes galima kniedyti itin dažnu atstumu (kadangi labai patogus priėjimas) ir taip išgauti visiškai nepermatomą tvorą.

Esame šios tvoros gamintojai, tad lengvai prisitaikysime prie jūsų objekto ir pasiūlyti skirtingo diametro tvoralentes (gali būti siauros/plačios, masyvios, aukštos arba žemos), spalvų pasirinkimas taip pat platus.

Taip pat norintiems sutaupyti klientams, galime pasiūlyti visus Rombo tvoros elementus jau su gamyklinėmis skylutėmis (U formose ir tvoralentėse), kas ypatingai palengvins skydo surinkimą objekte, jums nereikės sudėtingų matavimų, atsižymėjimų markeriu ir nepatogaus gręžimo, net ir napatyręs meistras surinks tvoros skydą per 15 minučių.

Dėl papildomos informacijos ar paskaičiavimų susisiekite su artimiausiu vadybininku:

Taip pat galite atvykti apžiūrėti tvorų ekspozicijas gyvai į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Mūsų atlikti darbai

Mums patikėjo daugiau nei 6000 projektų.

16 Metu patirtis - Metallum Novum
Geros kainos garantija - Metallum Novum
Atlikta daugiau nei 6000 projektu - Metallum Novum
Aplinkos vadybos sistemos reikalavimai ir naudojimo gaires - ISO 14001 - 2015 Metallum Novum