Skip to main content

Skardinė tvora "ŽALIUZI"

Skardinė tvora "Žaliuzi"

Skardinę tvorą „Žaliuzi” gaminame iš specialiai sulankstytų C formos skardos profilių ir sukniedijame jas tarpusavyje į metalines U formas.

Šiandien skardinė tvora „Žaliuzi” yra viena iš populiariausių skardinių tvorų rūšių, nes ji yra ilgaamžiška (cinkuota/dažyta), puikiai dera prie bet kokio pastato fasado, visada atrodo išskirtinė ir moderni, lengvai prižiūrima.

Šią skardinę tvorą galime pagaminti skirtingais tvoralenčių tarpais (didesniu ar mažesniu permatomumu), skirtingais tvoralenčių palinkimo kampais, tvora parduodama jau surinkta į skirtingo pločio segmentus (pvz.: pagal Jūsų pateiktus stulpelių tarpų matmenis) – tai leidžia nesudėtingai ir greitai ją sumontuoti.

Taip pat norintiems sutaupyti klientams, galime pasiūlyti visus Žaliuzi tvoros elementus jau su gamyklinėmis skylutėmis (U formose ir tvoralentėse), kas ypatingai palengvins skydo surinkimą objekte, jums nereikės sudėtingų matavimų, atsižymėjimų markeriu ir nepatogaus gręžimo, net ir napatyręs meistras surinks tvoros skydą per 15 minučių.

Žaliuzi tvora gali būtų įvairių spalvų, matinė ar blizgi, taip pat lygi ar ruplėta.

Dėl papildomos informacijos ar paskaičiavimų susisiekite su artimiausiu vadybininku:

Taip pat galite atvykti apžiūrėti tvorų ekspozicijas gyvai į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Mūsų atlikti darbai

Mums patikėjo daugiau nei 6000 projektų.

16 Metu patirtis - Metallum Novum
Geros kainos garantija - Metallum Novum
Atlikta daugiau nei 6000 projektu - Metallum Novum
Aplinkos vadybos sistemos reikalavimai ir naudojimo gaires - ISO 14001 - 2015 Metallum Novum